Поради криптовалют

Повіривши в сезон альткоінів, криптоінвестор втратив $ 185000

Коли ми спостерігаємо підйом крипторинку, всі із задоволенням читають про різні історії успіху. Однак не будемо забувати, що навіть в такі моменти трапляються втрати, і вони болять, особливо якщо ви не готові до збитків.

Інвестор rgrpark написав у Твіттері, що втратив весь свій портфель вартістю 185 тисяч доларів всього за 3 тижні. Цю інформацію можна перевірити за його Ethereum-адресою. Трейдерам корисно дізнатися про неї, щоб пам’ятати, що бичачі ринки не тривають вічно і вони не виключають руйнування.

11 квітня, коли за словами інвестора, «альтернативний сезон був в самому розпалі», він вкладався в солідні проекти з відносно низькою волатильністю. Однак нетерпіння опанувало ним, і він почав використовувати на Uniswap позикові кошти, щоб швидше отримати прибуток. Однак його ринкові стратегії працювали неправильно, через що він робив погані угоди. Це призвело до втрати понад 50%.

20-го, в розпачі, він перевів велику суму у високолатильну криптовалюту з менш міцними фундаментальними показниками, але з вищими шансами на швидкий прибуток (а також швидкими збитками!).

Замість того, щоб робити надійні середньострокові та довгострокові ставки, він продовжував інвестувати в більш волатильні / ризиковані валюти, щоб швидко повернути свій портфель. Зрештою, остання монета, яку він вклав, обвалилася, і він втратив майже все.

Безсумнівно, з цього можна отримати безліч уроків, але давайте зупинимося на найпростіших.

Ніколи не приймайте прибуток як належне. Ринок криптовалюти – мінливий, він може швидко дати й так само швидко забрати. Бичачі ринки дійсно не тривають вічно, тому людям важливо не забувати періодично фіксувати прибуток в більш безпечних активах, а не зберігати волатильні та ризиковані активи.

Не дозволяйте емоціям затьмарювати розум. Як тільки йдуть втрати, краще зробити крок назад і взяти перепочинок, інакше ви можете прийняти ірраціональні рішення, наприклад, інвестування більш ризикованими способами або використання більшого кредитного плеча.

Залишайтеся в рамках наміченого ризику. Якщо потенціал ваших ризиків обмежений 10-20% коливаннями, вибирайте більші криптовалюти з більшою ринковою капіталізацією. Якщо ви збираєтеся зануритися у світ криптовалюти з малою капіталізацією на Uniswap або PancakeSwap, ви повинні бути досить стійкими, щоб витримувати набагато вищі коливання. Без належної підготовки ви обов’язково станете жертвою емоцій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.