NFT і NFC

Пошта Австрії створить цифрові поштові марки за допомогою NFT і NFC

Всього буде випущено 100 тис. колекційних марок серії Crypto Stamp 3.0, а вартість однієї складе $ 12. Перевірити справжність невзаємозамінних токенів можна буде за допомогою NFC-чіпів.
Поштова служба Австрії («Oesterreichische Post AG») створить нову версію власних цифрових марок Crypto Stamp 3.0 з обмеженим тиражем. У марки вмонтують NFC-чіпи, за допомогою яких можна буде встановити їх справжність.

Для цього будуть використані невзаємозамінні токени (NFT). Всього буде випущено 100 тис. марок серії Crypto Stamp 3.0. Вартість однієї марки складе $ 12. Передзамовлення на покупку марок буде відкрито в червні поточного року. Австрійська поштова служба почала виробляти марки з використанням NFT-токенів ще у 2019 році.

Раніше стало відомо про створення першого комедійного мультсеріалу на блокчейні. Цим займається телеканал FOX спільно з творцем анімаційного серіалу «Рік і Морті» Деном Хармоні. З показом мультсеріалу буде запущена торговельна площадка з токенізованими цифровими товарами та невзаємозамінними токенами (NFT).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *