19 Лютого 2022 в 17:25
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Посадовцям ФРС заборонено торгувати криптовалютою

Криптосфера
Share this page to Telegram

Федеральна резервна система (ФРС) США схвалила заходи, що забороняють високопосадовцям торгувати криптовалютами та іншими активами.

Нове правило забороняє високопосадовцям Федеральної резервної системи торгувати криптовалютами, акціями та облігаціями. Він також накладає заборону на торгівлю сировинними товарами, іноземною валютою, галузевими індексними фондами, похідними фінансовими інструментами, агентськими цінними паперами, забороняє використання кредитного плеча та короткий продаж.

Хоча заборона обговорювалася у загальному плані у жовтні минулого року, криптовалюта не згадувалася під час цих обговорень.

Політика була офіційно прийнята вчора, 18 лютого, проте набуде чинності лише 1 травня 2022 року. Посадові особи повинні розпорядитись своїми активами протягом дванадцяти місяців з дати набуття чинності. У деяких випадках чиновники мають шість місяців, щоб розпорядитися своїми активами.

Посадові особи Федеральної резервної системи, президенти регіональних банків, такі як ФРС Бостона або Сент-Луїса, співробітники, менеджери відділу облігацій та інші співробітники підпадатимуть під дію нових обмежень. Заборона також поширюватиметься на Федеральний комітет із відкритих ринків, високопоставлену групу, яка визначає фінансову політику та встановлює процентні ставки.

Щобільше, родичам чиновників, таким як подружжя та діти віком до 18 років, буде заборонено торгувати криптовалютами та іншими активами. Очікується, що у майбутньому під загальну заборону потрапить ще більше працівників ФРС.

Це правило спрямоване на підвищення суспільної довіри

Нове правило було створено для того, щоби підвищити довіру громадськості до ФРС. Згідно з текстом оголошення, заборона на торгівлю покликана “підтримати довіру громадськості до неупередженості та сумлінності роботи комітету, запобігаючи навіть появі будь-якого конфлікту інтересів”.

Цей політичний крок пішов за суперечкою з приводу інсайдерської торгівлі у Федеральній резервній системі, що розпочалося у 2020 році, внаслідок чого президент ФРБ Далласа Роберт Каплан та президент ФРБ Бостона Ерік Розенгрен потрапили під більш пильну увагу засобів масової інформації у 2021 році.

У цей період також спостерігалася крайня невизначеність на ринку через новий коронавірус, що змусило ФРС вдатися до крайніх заходів політики, таких як зниження відсоткових ставок і великі покупки облігацій.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар