Біткоін

Понад 3 млн клієнтів можуть отримати BTC-бали, обідаючи в якомусь із 500 ресторанів

Мільйони клієнтів, які обідають у будь-яких із 500 ресторанів у США, скоро зможуть заробляти Bitcoin-бали в результаті партнерства між ресторанним гігантом Landry’s та New York Digital Investment Group (NYDIG).

Гігант ресторанного бізнесу Landry’s заявив на цьому тижні про нове партнерство з New York Digital Investment Group (NYDIG) для запуску програми винагороди “за лояльність до BTC для мільйонів клієнтів, які беруть участь у програмі лояльності Landry – Landry’s Select Club“. NYDIG – це підрозділ Stone Ridge Asset Management, який займається інвестиціями у BTC.

У повідомленні йдеться про те, що таке партнерство дозволить членам Landry’s Select Club заробляти Bitcoin-бали, обідаючи у будь-якому з 500 закладів по всій країні. На цей час мається на увазі, що 1 бал повертатиметься за витрачений $1, а 25 балів переводитимуться в бонус у розмірі $25, повідомляє news.bitcoin.

Очікується, що нова криптовалютна програма буде запущена вже до Дня Подяки, яку в країні святкуватимуть у четвер, 25 листопада. Вона стане доступною для 3,2 млн учасників програми лояльності ресторанної мережі.

Компанія пояснює, що “всі Біткоїн-бали програми лояльності можна буде обміняти тільки на винагороди Landry’s Select Club, але їх не можна буде передавати за межі Landry’s Select Club“.

Landry’s – це більш ніж 500 елітних ресторанів з особливою атмосферою, 60 з яких відзначені особливими нагородами бренду. Серед найбільш відомих можна назвати Landry’s Seafood та Bubba Gump Shrimp Co., Rainforest Cafe, а також ресторани Mitchell’s Fish Market, Morton’s Steakhouse та The Oceanaire.

Крім того, компанія зауважила, що вона також планує інвестувати в першу криптовалюту та зберігати в BTC деяку частку своїх заощаджень, скориставшись особливим рішенням NYDIG.

Трей Зелафф Landry зауважив, що вони розцінюють BTC як відмінний вибір для їх інвестицій, а тому такий варіант хочуть запропонувати і своїм клієнтам.

До речі, свій інтерес до світу цифрових активів Landry’s почала виявляти ще на початку цього року, додавши до ряду своїх закладів можливість приймати оплату рахунків у BTC. У той період гендиректор компанії зауважив: “Навдивовижу, наскільки проста така транзакція… Це те, що потрібно, і це неминуче мало статися”.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.