8 Червня 2023 в 05:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Помилка Arbitrum викликає тимчасову затримку в роботі мережі

Arbitrum
Share this page to Telegram

Помилка в коді секвенсора Arbitrum призвела до короткочасної паузи в можливості мережі виконувати пакетні транзакції в блокчейні Ethereum.

Як мережа рівня 2 Arbitrum об’єднує транзакції й відправляє їх в одну транзакцію в Ethereum, щоб допомогти знизити навантаження на основний блокчейн. Для цього він використовує так званий секвенсор для збору цих транзакцій, їх упорядкування та пакетної обробки в Ethereum.

Проте, за словами розробників Arbitrum, помилка у коді секвенсора завадила йому виконувати пакетні транзакції в Ethereum. Це викликало короткочасний збій, коли транзакції не підтверджувалися в основному ланцюжку.

“Коли Sequencer спробував опублікувати пакет у мережі, виникла помилка і транзакція була скасована”, – йдеться в офіційному акаунті розробників Arbitrum.

Коли це сталося, виникла невелика плутанина з рівнями ефіру у гаманці Sequencer. Коли система працює належним чином, гаманець отримує відшкодування у розмірі суми комісії за транзакцію, яку він витрачає. Оскільки транзакції в Ethereum не підтверджувалися, другий гаманець, налаштований на автоматичне повернення коштів, цього не робив. Це спрацювало, як і передбачалося, і не викликало збоїв.

Після того, як помилку було виправлено, другий гаманець продовжував повертати гроші на гаманець секвенсора і виконував свої обов’язки у звичайному режимі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар