Гокс

Помер хом’як-криптотрейдер Містер Гокс

У понеділок, 22 листопада, помер хом’як-криптотрейдер на прізвисько Містер Гокс (справжнє ім’я – Макс). Про це повідомили його господарі.

«З глибоким сумом ми повинні оголосити про втрату нашого улюбленого пухнастого друга», – написали вони.

За їхніми словами, гризун не мав якихось ознак серйозного захворювання, але він раптово перестав їсти та мирно заснув у понеділок вранці.

«Він приніс радість людям по всьому світу і нагадав нам не ставитись до життя надто серйозно. Нам тебе не вистачатиме, Містер Гокс, і твоя пам’ять житиме вічно в блокчейні», – додали автори проєкту.

Шанувальники хом’яка висловили у Twitter свої співчуття.

“Я копіював ваші угоди та був дуже задоволений вашими блискучими колами”, – написав один із них.

Спочатку портфель Містера Гокса оцінювався у $390. Згідно з останніми даними, за свою кар’єру хом’як заробив трохи більше ніж 98 євро, а його портфель зріс на 19,72%.

Автори проєкту Goxx Capital заявили, що не планують його продовжувати.

Нагадаємо, у червні 2021 року господар хом’яка побудував для нього особливу клітинку, оснащену оптичними датчиками, підключеними до контролера Arduino Nano. Це дозволяло гризуну “торгувати” цифровими активами.

Провертаючи бігове колесо, Містер Гокс “вибирав” певну криптовалюту для торгів. Програма продавала монету, коли гризун пробігав лівий тунель і купувала — якщо той проходив через правий.

Наприкінці вересня портфель хом’яка в моменті випередив прибутковість Berkshire Hathaway Уоррена Баффета.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *