криптовалюти

Polkadot може стати наступним альткоіном, що досяг історичного максимуму

Протягом серпня платформи смартконтрактів першого рівня збільшили свою частку ринку і єдиним проєктом з топ-10, який поки не показав серйозного курсового зростання, залишається Polkadot (DOT)

Після досягнення дна на рівні $ 10,36 (20 липня) курс DOT виріс на 205% і перевищив $ 30. Зараз є три причини для бичачого зростання DOT: майбутні парачейн-аукціони, швидкоросла екосистема зацікавлених у запуску проєктів і постійне зростання добового обсягу торгів.

Одним з головних чинників розвитку екосистеми Polkadot є прийдешні парачейн-аукціони, в ході яких проекти змагаються за голоси спільноти, щоб отримати один з обмежених слотів для запуску в мережі. У процесі голосування монети DOT блокуються на певний термін, що призводить до скорочення знаходяться в обороті монет, а це впливає на курс DOT. Мережа Polkadot почне проводити власні аукціони після завершення аналогічних подій в мережі Kusama.

Наступною причиною потенційного зростання DOT є велика кількість проєктів, зацікавлених у запуску на базі даної мережі. За останній рік в екосистемі Polkadot спостерігається значне зростання кількості протоколів і інфраструктурних проєктів. З запуском парачейн-аукціонів екосистема продовжить розширюватися.

Третьою причиною для бичачого настрою по DOT може стати різке збільшення добових обсягів торгів, які повернулися на рівні, що передували травневому розпродажу. 31 серпня добові обсяги торгів по DOT виросли більш ніж на 300% до $ 5,41 мільярда.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *