Даркнет

«Поліція Даркнета» внаслідок спецоперації вилучила мільйони у готівці та крипті

В результаті операції Dark HunTOR поліція з усього світу заарештувала 150 осіб, підозрюваних у купівлі та продажу незаконних товарів. На думку Європолу, це була одна з наймасштабніших операцій у даркнеті.

Згідно з France 24, Dark HunTOR була поліцейською операцією, яка включала дії в Австралії, Болгарії, Франції, Великобританії, США, Німеччині, Італії, Швейцарії та Нідерландах.

Європол заявив, що було заарештовано багато цінних цілей. 65 з них було затримано у США, 47 – у Німеччині та 24 – у Великій Британії.

У заарештованих поліцією було вилучено 31 мільйон доларів готівкою та криптовалютами. Також було вилучено наркотики та зброю.

Із закритих темних ринків італійська поліція закрила сайти DeepSea та Berlusconi, а німецька поліція закрила DarkMarket ще в січні. Цей конкретний ринок використовувався для продажу наркотиків та вкрадених даних кредитних карток серед інших незаконних продуктів.

DarkMarket було виявлено, коли німецька прокуратура розслідувала діяльність вебхостингу Cyberbunker, який насправді був у колишньому бункері НАТО на південному заході Німеччини.

З того часу Європейський центр кіберзлочинності EC3, що входить до складу Європолу, оцінює розвідувальні дані для визначення своїх цілей.

Жан-Філіп Лекуф, заступник директора з операцій Європолу, сказав:

«Сенс подібних операцій полягає в тому, щоб звернути увагу злочинців, які діють у даркнеті, що правоохоронна спільнота має кошти та глобальні партнерські відносини, щоб викрити їх і притягнути до відповідальності за їх незаконну діяльність».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *