30 Листопада 2021 в 18:14
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

“Побачимо новий максимум до кінця року”. Прогнози щодо біткоїна на грудень

Біткоін
Share this page to Telegram

У листопаді вартість першої криптовалюти знизилася майже на $3 тис. Експерти розповіли, які фактори говорять про можливість зростання активу найближчого місяця, а що може завадити йому.

За останній місяць біткоїн подешевшав майже на 8%, до поточних позначок близько $56,7 тис. Лише кілька днів тому курс криптовалюти опускався до локального мінімуму $53 тис., після чого він різко виріс. Попри негативну динаміку в листопаді, поки що за 11 місяців 2021 року біткоїн дорожчає майже на 100%. Проте вже найближчого місяця ситуація може сильно змінитися.

До кінця поточного року біткоїн може оновити історичний максимум (зараз він становить $69 тис.), стверджує CEO криптобіржі EXMO Сергій Жданов. Однак він попередив, що у зв’язку з недавніми подіями зростання першої криптовалюти може опинитися під сумнівом. З ключових новин, які можуть вплинути (і вже вплинули) на курс криптовалюти, експерт виділив новий штам коронавірусу Омікрон. Виробники вакцин Pfizer і Moderna стверджують, що на підготовку нової вакцини потрібно не менше трьох місяців. Водночас глава ФРС США Джером Пауелл розповів про нові ризики для американської та світової економік.

«Криптовалюти показали себе краще, ніж деякі інші активи, такі як нафтовий комплекс та акції компаній із малою капіталізацією. З фундаментальної точки зору біткоїн має потенціал, це доводять і дані Glassnode — корекція не підштовхнула довгострокових інвесторів до масованих продажів — за останній місяць вони позбулися лише 0,7% (100 тис. BTC) з 13,5 млн BTC, що їм належать. Що, своєю чергою, вказує на продовження зростання та активності великого покупця», — пояснив Жданов.

Зараз ситуація на крипторинку залежатиме від того, чи зможуть «кити» створити передноворічний ралі, додав CEO Xena Financial Systems Антон Кравченко. За його словами, для цього потрібна новина про підтримку біткоїну чи Ethereum великим банком чи компанією. Проте експерт попередив, що поки що незрозуміло, хто міг би зробити таку заяву.

“Китами” називають інвесторів – великих власників цифрових активів.

“Якщо ралі не буде до Нового року, то значить потенційне зростання ринку переноситься на другу половину лютого та березень після китайського Нового року”, – спрогнозував експерт.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар