Solana

Платформа управління, на Solana, залучила $ 4,2 млн

Synchrony Finance, протокол управління активами на основі Solana, привернув 4,2 мільйона доларів стратегічного фінансування.

Як повідомив співзасновник Synchrony, Ендрю Фрейзер, фінансування було забезпечено у два раунди – початковий і приватний і обидва були через «просту угоду про продаж майбутніх токенів» (SAFT).

У число інвесторів раундів входили Sanctor Capital, Wintermute Trading, GBV Capital, HashKey, Magnus Capital, 0xVentures і ряд інших.

За словами Фрейзера, маючи свіжий капітал, гонконзька компанія Synchrony планує розширити свою команду і витратити кошти на маркетингові заходи. Він додав, що зараз у Synchrony чотири співробітники й компанія має намір спеціально розширити свою команду розробників.

Основними пропозиціями Synchrony є «торгівля копіюванням і складені індекси». Платформа дозволяє користувачам копіювати торгові стратегії різних гаманців. Що стосується індексів, вони допомагають користувачам отримати доступ до різних токенів в екосистемі Solana. Деякі з його індексів включають Solana Ecosystem Index (SEI), Raydium Liquidity Pool Index (RAI), Stable Coin Index (STX) і Synchrony Composite Index.

«Сценарії використання Synchrony в основному призначені для тих, хто шукає кошти для пасивного збільшення вартості капіталу або хеджування за допомогою індексів», – сказав Фрейзер.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.