23 Серпня 2021 в 18:40
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Платформа розсилок Substack почала приймати біткоін-платежі

Біткоін
Share this page to Telegram

Онлайн-сервіс Substack, що дозволяє створювати розсилки і стягувати плату за доступ до них, додав підтримку Lightning-платежів на основі біткоіни. Про це йдеться в повідомленні платформи.

Опція реалізована у співпраці з процесинговим сервісом OpenNode – проєктом, який заснований у квітні 2018 групою розробників біткоіна і протоколу Lightning Network.

Функція доступна «для вибраних публікацій, орієнтованих на криптовалюти». Представник OpenNode в коментарі The Block зазначив, що в їх числі матеріали Віллі Ву і Дена Хельда.

«Біткоін-платежі швидкі, зручні та безпечні, з низькими комісіями. Ми використовуємо Lightning Network для транзакцій, [що] навіть швидше, ніж по кредитних картах », – заявили в Substack.

Там додали, що сервіс нараховує понад 500 000 підписників. Засновану у 2017 році платформу підтримують Andreessen Horowitz, Y Combinator, Fifty Years і інші інвестори.

Раніше мільярдер Тім Дрейпер вклав $ 1,25 млн у біткоін-процесинг. У червні 2021 року він припустив, що в найближчому майбутньому «всі рітейлери будуть використовувати OpenNode».

Нагадаємо, з січня по липень місткість мережі мікроплатежів біткоін Lightning Network виросла на 70% – з 1058,68 BTC до 1806,38 BTC.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар