Everest

Платформа Everest оголосила про інтеграцію з Polygon

Постачальник фінансових послуг Everest надасть розробникам та користувачам Polygon доступ до біометричних ідентифікаторів, eKYC/AML та стейблкоіну ​​$CRDT.

Інтеграція з Everest повинна дозволити розробникам Polygon створювати протоколи DeFi для платформ з власним eKYC, конверсіями у фіат і стейблкоіном Everest $CRDT. З’являється можливість настроїти використання $CRDT, наприклад, для розміщення фіатних депозитів або обмежити використання певною метою, конкретним продавцем або періодом часу.

Користувачі зможуть зберігати $CRDT у гаманцях Polygon, отримати доступ до ресурсів та адрес, переміщати свої активи між DeFi та традиційними фінансами через мережу платіжних шляхів Everest:

«Завдяки функціональній сумісності між Everest та Polygon партнери та користувачі можуть здійснювати угоди через регульовані мости між DeFi та TradFi. Нові технології дозволять створювати сервіси, що базуються на ідентифікації, нові типи DeFi та додаткові потужності в мережі Polygon», – вважає генеральний директор Everest Боб Рейд.

Платформа Everest надає доступ до цифрових банківських послуг: відкриття віртуального рахунку, перекази, конвертація валют, оформлення позик. А також до інфраструктури для взаємодії з державними органами – з біометричною ідентифікацією особи та електронним документообігом. Власникам криптоактивів Everest обіцяє підтримку криптовалютних гаманців, контроль фінансових операцій – у тому числі на дотримання вимог Групи розробки фінансових заходів щодо боротьби з відмиванням грошей (FATF), – а також автоматизоване формування звітності.

У середині 2021 року про інтеграцію з Polygon оголосила криптовалютна біржа OKcoin, яка додала підтримку блокчейну для зниження комісій за транзакції та прямого доступу до проєктів DeFi без гаманця в мережі Ефіріум. Раніше дві платформи ConsenSys Infura і Truffle – також провели інтеграцію з Polygon, що дозволило розробникам запускати на її базі децентралізовані додатки dApps.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.