Біткоін

PlanB: bitcoin на порозі нового стрибка зростання

Багато учасників криптоспільноти бачать потенціал позитивного руху BTC.

Найбільш капіталізована криптовалюта – bitcoin – почала середу з бокового руху. Станом на момент написання статті цифровий актив торгується по $50 435. Мінімум вартості bitcoin за 24 години, за даними ресурсу CoinMarketCap, зафіксований на рівні $50 170, максимум – на висоті $51 934.

bitcoin

Нагадаємо, у вихідні bitcoin опускався до $42 тис. На тлі корекції криптовалюти інвестори дали прогнози подальшого руху BTC.

Аналітик, провідний мікроблог під ніком PlanB, упевнений у тому, що попереду bitcoin чекає зростання. На його думку, зараз криптовалюта перебуває під тиском продавців, подібно до м’яча, який навмисно утримують під водою. Аналітик упевнений у тому, що найближчим часом bitcoin зможе вирватися нагору. На перспективи зростання BTC, зокрема, вказують сигнали розробленої ним S2F-моделі прогнозування.

Потенціал позитивного руху bitcoin також побачив аналітик, що веде мікроблог під ніком TechDev. Він проаналізував поведінку криптовалюти після попередніх халвінгів (зниження у 2 рази швидкості вивільнення BTC із мережі). Результати аналізу TechDev показали, що bitcoin ще не реалізував весь, закладений у цифровий актив потенціал зростання, у рамках поточної фази.

На думку колег про те, що перед BTC відкрито можливості реалізації позитивного руху, приєднався аналітик Ларк Девіс. Він звернув увагу, що ринок цінних паперів практично відновився після розпродажу на тлі появи в мережі інформації про новий штам коронавірусу. Позитивна динаміка, на його думку, може підтримати зростання bitcoin.

Також позитивним прогнозом щодо BTC поділився популярний у криптоспільноті аналітик Altcoin Gordon. Він вважає, що найближчим часом bitcoin зможе повернутися до рівня $60 тис. Нагадаємо, що максимум вартості BTC був зафіксований 10 листопада 2021 року на висоті $68 789.

З думкою про те, що bitcoin зможе продовжити зростання, не згоден аналітик Mr. Whale. Він вважає, що 10 листопада криптовалюта встановила новий максимум вартості, який їй не скоро вдасться оновити.

Учасники криптоспільноти закликають дивитися на загальну перспективу руху bitcoin. Вони звернули увагу, що BTC стабільно зростає протягом багатьох років. На це, в тому числі, вказують зміни середньої вартості житла в США в bitcoin.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *