NFT

Південна Корея вводить оподаткування криптовалют без урахування NFT з 1 січня 2022 року

Міністр фінансів Південної Кореї Хун Намкая (Hong Nam-ki) повідомив, що закон про оподаткування криптовалют почне діяти у 2022 році. При цьому NFT виключені із законодавства.

Міністр фінансів повідомив, що петиції про перенесення термінів вступу в силу оподаткування доходу з криптовалют були відхилені, і закон набере чинності з 1 січня 2022 року. Він завив, що південнокорейський сектор криптовалют виріс до розмірів фондового ринку, тому не слід відкладати впровадження закону про оподаткування цифрових активів.

Хун Намкая підтвердив, що невзаємозамінні токени виключені із законодавства. Дійсно, в південнокорейському законодавстві про оподаткування криптовалют NFT не отримали статус віртуальних активів. Тому дохід понад 2.5 млн південнокорейських вон (2100 доларів), отриманий з NFT, не буде обкладатися 20% податком. Це рішення може стати лазівкою в законі оподаткування для криптовалютних інвесторів в Південній Кореї.

Ринок NFT зараз розвивається бурхливими темпами. Обсяги продажів токенізованих предметів мистецтва та колекціонування, музичних творів та інших цінностей в третьому кварталі 2021 року досягли $ 10.7 млрд. Попри зростальну популярність, в Південній Кореї NFT не класифікується як віртуальний актив. Регулятори не прийняли рішення про те, щоб надати NFT статус цифрового активу та обкласти прибутковим податком, як це зробили з біткоіном і ефіром. Ситуація може змінитися, якщо Південна Корея піде за прикладом інших країн, таких як США і Великобританія, в яких NFT обкладаються прибутковим податком.

Керівник Служби фінансового нагляду (FSS) Чон ін-Бо (Jeong Eun-bo) зазначив, що після переговорів з іншими державними органами питання по статусу NFT може бути вирішене, щоб закрити лазівки в законі про оподаткування.

Попри невизначеність в податковому регулюванні, NFT продовжують набирати популярність в Південній Кореї. Крім роздрібних інвесторів такі технологічні гіганти й венчурні фонди як Naver, Kakao і Samsung інвестують у NFT. Південна Корея знаходиться на п’ятому місці у світі за величиною ринку ігрової індустрії. NFT широко застосовується в іграх, оскільки дають геймерам право власності на ігрові предмети. Якщо регулятори Південної Кореї не присвоять NFT статус віртуальних активів і не обкладуть прибутковим податком, то індустрія невзаємозамінних токенів отримає додаткові переваги для розвитку в цій країні.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *