18 Лютого 2023 в 08:37
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Південна Корея інвестує в розробку метавсесвіту $173 млн

метавсесвіт
Share this page to Telegram

Міністерство науки та інформаційних та комунікаційних технологій Південної Кореї оголосило, що інвестує понад 223 мільярди геть у розвиток місцевої індустрії метавсесвіту. Вкладення на суму понад $173 млн будуть використані для створення лабораторій метавсесвіту, академій, аспірантур і т.д.

Міністерство планує розвивати індустрію метавсесвіту, просуваючи та підтримуючи проєкти, орієнтовані на клієнтів. Відомство підтримає розробку платформи, розвиток талантів та технологій. Мета полягає в тому, щоб вийти на ринок метавсесвіту, що швидко зростає.

З 223 мільярдів он 68 мільярдів виділені на платформу метавсесвіту, яка відрізнятиметься від наявних. Частина цих коштів також буде використана для створення штучного інтелекту та системи управління безпекою під час стихійних лих у регіоні Чхунчхон у Південній Кореї. Цей проєкт був представлений ще 2021 року.

Прагнучи виростити розробників метавсесвіту, творців та інших талантів у промисловості метавсесвіту, Міністерство вкладе 3,5 мільярда геть у створення аспірантур з метавсесвіту. 2,8 мільярда он буде інвестовано в будівництво 12 лабораторій метавсесвіту для магістрів і докторантів.

Крім того, 24,7 млрд він буде інвестовано у створення спеціалізованих об’єктів метавсесвіту, у тому числі інтегрованого базового об’єкта для підтримки бізнесу в регіоні Пангіо, корейського комплексу віртуальної та доповненої реальності в Сангамі, регіонального виробничого центру XR, центру обслуговування голограмного контенту в Iksan та ін.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар