Binance Chain

Після впровадження KYC Binance втратила 3% клієнтів

Генеральний директор біржі Binance заявив, що запровадження обов’язкового KYC приверне більше інституційних інвесторів на майданчик. Але деякі клієнти воліли перейти на інші платформи.

Засновник Binance Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) вважає, що після того, як його біржа взяла курс на дотримання нормативних вимог та щільну співпрацю з регуляторами, їй вдалося зберегти більшість своїх клієнтів.

На думку Чжао, це не лише заслуга біржі, переважно це пов’язано з тим, що основна маса клієнтів не проти дотримання правил. Вони розуміють, що вимоги регуляторів знижують ризик торгівлі на майданчику. Навіть запровадження обов’язкової процедури Знай свого клієнта (KYC) призвело до відтоку лише 3% користувачів, яким справді є що приховувати.

«Ми зробили KYC обов’язковою вимогою, щоб залучити нових користувачів, оскільки інституційні інвестори зацікавлені, щоб їхня діяльність відповідала нормативним вимогам. Після того, як ми зробили KYC обов’язковим, Binance втратила близько 3% користувачів. Це не так багато, ми очікували більшого відтоку».

За словами Чжао, Binance багато років позиціонувала себе як децентралізовану торгову платформу без реального офісу. Це вже в минулому, а тепер біржа готова працювати з регуляторами та хоче мати ліцензію в будь-якій країні. Біржа зацікавлена ​​бути ліцензованою фінансовою установою.

Нещодавно генеральний директор Binance Чанпен Чжао розповів, що компанія намагається отримати ліцензію постачальника послуг для роботи із цифровими активами у Франції та відкрити там головний офіс.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *