cLabs

Після відходу провідного розробника в cLabs вибухнув скандал

cLabs – компанія, пов’язана з блокчейн-мережею Celo, звинуватила провідного розробника, що пішов з команди, в технічному збої, який стався відразу після його розставання з проєктом.

Генеральний директор cLabs Тім Моретон у неділю, 21 листопада, опублікував на форумі заяву про те, що з cLabs було звільнено колишнього засновника Summa – Джеймса Прествіча. Підстава усунення з посади – неправомірні дії, вчинені ним.

Моретон повідомив, що через 15 хвилин після звільнення Прествича на протоколі Celo Optics, було активовано режим відновлення, і що він вважає, що це справа рук Прествича, який захотів отримати контроль над протоколом.

Генеральний директор cLabs наголосив, що мережі Ethereum та мережі Celo не були порушені, тому кошти користувачів залишаються в безпеці, але йому не сподобався сам факт цієї афери.

Джеймс Прествич був обурений обвинуваченнями, що завалилися на нього, і заявив, що ніколи не тримав ключі в режимі відновлення Optics, а ці публічні звинувачення від його колишніх колег не що інше, як наклеп.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.