23 Квітня 2023 в 10:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Після ребрендингу OpenSea Pro обійшла Blur за кількістю транзакцій

Blur
Share this page to Telegram

Схоже, NFT-платформа Blur втратила звання найпопулярнішого у світі ринку для торгівлі NFT.

OpenSea Pro була перейменована та переорієнтована для залучення активних трейдерів із Blur. Останній майданчик з’їдав частку OpenSea з моменту свого запуску у жовтні минулого року. Цей крок виявився певною мірою успішним, оскільки дані свідчать про те, що оновлений маркетплейс перевершив Blur за денною кількістю транзакцій.

Аналітики Delphi Digital відобразили динаміку торгів OpenSea Pro після ребрендингу з аналогічними показниками Blur. Нагадаємо, що обидві платформи пропонують 0% комісії та схожі функції.

OpenSea

Зважаючи на все, агресивна конкуренція з боку OpenSea Pro була успішною, а потенційний airdrop став ще одним плюсом для нових користувачів.

З іншого боку, стимули Blur для участі у торгах та лістингах стали менш вигідними. Наприклад, у Delphi Digital заявили, що заробляти очки стало значно складніше, попри заохочення із дворазовим множником, які діють до 1 травня.

Більшість обсягу торгів NFT на Blur припала на перший квартал 2023 року. Протягом шести місяців платформі вдалося скинути з лідерської позиції колишнього лідера ринку OpenSea.

Але, схоже, завдяки ребрендингу OpenSea Pro в секторі NFT будуть зміни, які вже виразилися в тому, що цього місяця ринкова частка Blur скоротилася з 49,3% до 27,9%.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар