Коінбейс лістинг

Після лістингу Coinbase керівництво компанії продали акції на $ 4,5 млрд

Керівники та інвестори американської біржі криптовалюта Coinbase продали кілька мільйонів акцій після лістингу.

За даними Capital Market Laboratories і порталу інвесторських відносин Coinbase, всього інсайдери продали 12 965 079 акцій, виручивши $ 4,5 млрд відповідно до п’ятничної ціни закриття в $ 344,38. При цьому в базі даних Capital Market Laboratories є відомості тільки про продаж, але не про покупку акцій інсайдерами.

Так, фінансовий директор Coinbase Алес Хаас позбулася всіх доступних їй 255 500 акцій при ціні в $ 388,73, а генеральний директор Брайан Армстронг продав 749 999 акцій за три транзакції за різними цінами, виручивши $ 291 827 966. У його розпорядженні ще залишається 300 001 акція.

Дані викликали обурення учасників спільноти в соцмережах, деякі з яких порівняли поведінку керівництва Coinbase зі схемою «памп і дамп», коли члени команди продають свої маркери роздрібним інвесторам незабаром після лістингу. Проте, ситуація не настільки однозначно.

«Це прямий лістинг без залучення фінансування. На ринку буквально не було б ніяких акцій, якби їх ніхто не продавав », – написав один із коментаторів.
Крім того, керівникам компанії належать опціони на покупку акцій, тому лише частина їх часткою була заявлена ​​як доступною для продажу в момент лістингу.

Хто купує ці акції? Відомо ім’я принаймні одного покупця. Це компанія Ark Invest, яка інвестувала до сьогоднішнього дня в COIN понад $ 350 млн.

«Ігноруйте шум стосовно продажів венчурних капіталістів, – пише аналітик Fomocap. – Це нормально для прямого лістинга по будь-якій можливій причині. Я ставлю на те, що у COIN буде величезний потенціал на традиційних ринках за рахунок інтересу фондів і роздрібних інвесторів, охочих увійти не тільки в біткоїн, але і в безліч альтернативних проєктів. Додайте до цього прийдешні корпоративні токени. Це велика подія ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.