13 Квітня 2023 в 07:11
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Після хардфорка Shanghai в основній мережі Ефіріуму курс ETH зріс на 2,56%

ethereum обновлення
Share this page to Telegram

Увечері 13 квітня розробники Ефіріуму активували оновлення Shanghai в основній мережі. Хардфорк розблокував виведення монет зі стейкінгу, проте, попри побоювання, це не чинило тиску на курс ETH.

У мережі Ефіріуму для стейкінгу заблоковано 18,1 млн. ETH ($32 млрд). Після оновлення зі стейкінгу було виведено близько 65 000 ETH, кількість депозитів склала 15 344 ETH. Зараз у черзі на виведення зі стейкінгу перебуває понад 700 000 ETH.

Багато аналітиків побоювалися, що валідатори, які виведуть кошти зі стейкінгу, продаватимуть свої монети, що призведе до обвалу курсу ефіру. Але після оновлення Shanghai курс другої криптовалюти навіть зріс на 2,56%. Для порівняння, курс біткоїна за останню добу показав зростання лише 0,3%.

«Більшість людей вже давно могли продати свої ETH, використані для стейкінгу. Річ у тому, що більшість ETH була заблокована через різні платформи DeFi з такою функцією, наприклад, як Lido або Rocket Pool. Тому не думаю, що оновлення Shanghai справді може серйозно змінити економіку Ефіріуму», – зазначив глава продукту Mantle під псевдонімом Jacbc.eth.

При цьому багато фірм виводитимуть значні кількості ETH зі стейкінгу. Наприклад, біржа Kraken виведе депозити всіх американських користувачів через регуляторний тиск.

Раніше організація Ethereum Foundation подвоїла програму винагороди за виявлення вразливостей до 500 000 доларів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар