Pimco

Pimco займеться криптотрейдінгом

Керівник активів на $ 2 трильйони, клієнтами якого є центробанки та пенсійні фонди, виходить на ринок криптовалют. Компанія – частина конгломерату Allianz.

Торгівлею цифровими активами планує зайнятися Pimco, керівна компанія, під контролем якої – активи на $ 2.2 трильйона. Нагадаємо, Pimco входить до складу мультинаціонального конгломерату Allianz Group, який також є власником Commerzbank і в цілому, крім страхування та фінансів, відомий операціями на ринку нерухомості.

Деніель Івашин, інвестиційний директор Pimco, не тільки підтверджує плани зі старту торгівлі криптовалют, але і додає – через окремі портфелі фірма вже інвестує в папери, пов’язані з цифровими активами.

Клієнти Pimco – центральні банки, приватні та державні пенсійні фонди, корпорації, приватні інвестори. Втім, різкого вливання коштів в індустрію очікувати не варто. Івашин зазначає:

Це буде поступовий процес, коли ми будемо приділяти багато часу внутрішньої перевірки, спілкуючись з інвесторами. І ми будемо робити маленькі кроки в області, яка швидко розвивається.

Нагадаємо, раніше інвестиції в ефіріум підтвердив фонд Kinea, провідний гравець ринку Бразилії, який входить до складу Banco Itau Unibanco.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *