22 Травня 2023 в 07:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Під час розлучення американка дізналася про вкладені в біткоїн $500000

Біткоін
Share this page to Telegram

Інвестиції в криптовалюту стають не лише популярними, а й потайливими. Так, під час розлучення жінка з Нью-Йорка, на ім’я Саріта виявила вкладення свого чоловіка в біткоїни на суму $500 000.

Попри річний дохід її чоловіка у розмірі $3 млн, Саріта зауважила, що зазначені ним активи надто малі. У зв’язку з цим вона найняла бухгалтера, який і виявив 12 біткоїнів, про які промовчав її чоловік.

Юрист із Флориди Кім Наттер, який спеціалізується на сімейному праві, наголосила на великих труднощах роботи з криптоактивами під час судових розглядів. За її словами, поки що закон не включає нову форму валюти.

Тим часом зараз з’явилося нове покоління судово-медичних експертів, які отримали назву «мисливці за криптовалютами», які користуються всіма доступними інструментами для відстеження подібних вкладень.

Один із таких експертів Нік Хімонідіс, ліцензований приватний детектив і комп’ютерний криміналіст, зауважив, що велика частина звернень стосується біткоїнів, ефірів, а також таких конфіденційних монет, як Monero, Dash та Zcash.

Такі криптовалюти випущені на унікальних блокчейнах, ефективно маскують деталі транзакцій, включаючи особи відправника та одержувача та суми транзакцій. Відстеження та деанонімізація подібних транзакцій практично неможливо, додав Хімонідіс.

Щоправда, одного разу Хімонідісу вдалося знайти Monero на суму близько $700 000 на комп’ютері, виявленому під час процесу розлучення. Однак це вимагало від нього спеціальних технічних навичок, на здобуття яких він витратив чимало часу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар