Біткоін

Під час паніки на ринку, біткоін-кити скупили 122 500 BTC

Великі біткоін-холдери агресивно купують першу криптовалюту на тлі корекції, що вселяє оптимізм щодо швидкого закінчення скоординованого розпродажу.

Використовуючи дані Glassnode, Ентоні Помпліано прийшов до висновку, що в розпал ринкового обвалу так звані біткоін-кити (власники від 10 000 до 100 000 BTC) придбали 122 588 BTC. Велика частина трафіку на криптовалютні біржі прийшла зі Сполучених Штатів, про що свідчить премія Coinbase в розмірі $ 3000 за BTC.

Опитані Bloomberg криптовалютні хедж-фонди також підтвердили, що купували актив на падінні курсу. Лондонські компанії MVPQ Capital і ByteTree Asset Management, а також сінгапурська компанія Three Arrows Capital скористалися падінням ринку для проведення покупок.

Співзасновник Three Arrows Capital Кайл Девіс заявив:

«Люди, які позичали гроші для інвестицій, були викреслені з системи. Кожен раз при істотній ліквідації є хороший шанс для покупки. Я не здивуюся, якщо BTC і ETH за тиждень відновлять втрачене при падінні ».

Нещодавно біткоін-кит, який продав BTC по $ 58 000, не тільки повторно накопичив, але і збільшив свої запаси. 9 травня ним була здійснений продаж 3000 BTC, а потім він викупив 3521 BTC в ході трьох окремих угод 15, 18 і 19 травня.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *