Fomo3D

Переможець криптовалютної гри може отримати 300 тис. доларів

Гра Fomo3D була популярна у 2018 році й тепер повернулася на екрани ПК. У 2018 році Fomo3D мала очевидні недоліки, один з яких – високі транзакційні витрати. У 2021 році розробники перенесли гру на мережу Binance Smart Chain, на ній базується і токен проєкту – P3D.

Гра була перезапущена лише 11 листопада, але призовий фонд складає 481 BNB (275 тис. доларів).

Сенс гри в тому, що гравці купують ключі, щоб зробити вклад у банк, годинник якого безперервно відраховує час, і той, хто купує останній ключ, забирає джекпот. Щоразу, коли хтось купує ключ, до годинника додається 30 секунд, а ціна наступного ключа трохи збільшується. Незалежно від того, хто виграє приз, усі гравці – власники ключів та власники токенів отримують пасивний дохід у вигляді дивідендів від покупок у грі. Крім того, коли час спливає, власники токенів отримують частину призу, пропорційну частці їхнього вкладу.

При кожному продажу монет, 10% автоматично спалюються. Так, з моменту запуску токена P3D вже було спалено понад 15% від його первісної пропозиції в 1 млрд. монет.

Ключі для лотереї доступні для придбання на офіційному сайті проєкту. Їх можна придбати за допомогою Metamask, TrustWallet та WalletConnect. На цей час токен P3D доступний виключно на біржах PancakeSwap та Rubic Exchange, але розробники орієнтовані на розширення горизонтів.

Розробник Смокі Нагата припускає, що у фіналі можуть залишитися боротися кілька криптомільярдерів, або навіть цілі країни об’єднаються, щоб спробувати здобути виграш. Він також не виключає того, що мережа може знову впасти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *