23 Грудня 2022 в 06:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Перед Різдвом американці активніше купують біткоїн та ефіріум

usa
Share this page to Telegram

За даними Glassnode, цього року накопичення біткоїнів значно скоротилося, але в міру завершення 2022 року в США почали купувати більше BTC, ніж у будь-якому іншому регіоні. Аналогічна ситуація спостерігається з Ethereum.

На графіці нижче показано накопичення та розподіл біткоїнів у США, ЄС та Азії. Ми бачимо сильні бичачі настрої у США та ЄС у першій половині року, тоді як Азія у цей період продавала.

Коли в середині серпня ціна биткоина пробила рівень $25 000, продажі в Азії припинилися та інвестори перейшли до накопичення. В той самий час США та ЄС перемикнулися із накопичення на розподіл.

Азія продовжувала купувати у вересні та листопаді, але з середини листопада цей процес застопорився. Напередодні Різдва США знову зросли покупки, хоча й досить слабкі.

btc

Аналіз накопичення та розподілу Ethereum по регіонах малює аналогічну картину, наприклад, США та ЄС переходять до інтенсивного накопичення після краху Terra. У Азії спостерігалася протилежна тенденція.

Як і на наведеному вище графіку біткоїна, у міру завершення року відзначається падіння активності. Фактично накопичення ETH зараз знаходиться у найслабшій точці 2022 року.

eth
Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар