1 Лютого 2023 в 08:14
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

PayPal звільнить близько 2000 співробітників – приблизно 7% штату

Paypal купила біржу криптовалют
Share this page to Telegram

Голова платіжної компанії PayPal Ден Шульман в електронному листі команді оголосив про звільнення приблизно 2000 співробітників або близько 7% штату.

Скорочення плануються найближчими тижнями. Згідно з Шульманом, звільнення торкнуться деяких підрозділів сильніше, ніж інші.

CEO PayPal пообіцяв розкрити докладні умови скорочень пізніше та підтримувати всіх звільнених співробітників. Останнє включає «максимальну повагу та співчуття», щедру вихідну допомогу, проведення консультацій та допомогу при переході в іншу компанію.

За словами Шульмана, у 2022 році PayPal скоригувала витрати, зосередила ресурси на пріоритетних напрямках і досягла успіхів, попри «складні економічні умови». У серпні платіжна компанія додала підтримку біткоїна в мобільному додатку.

За даними CNBC, у звіті за третій квартал PayPal перевершила очікування аналітиків щодо виторгу. При цьому прогнозований виторг в четвертому кварталі виявилася нижчою за оцінки аналітиків.

У січні 2023 року ЗМІ повідомили про плани техгіганта Google скоротити приблизно 12 тисяч співробітників. До березня Microsoft має намір звільнити близько 10 000 людей.

Нагадаємо, з початку року про звільнення повідомили Coinbase, ConsenSys, Genesis Trading, Blockchain.com, Gemini, Luno та Matrixport.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар