PayPal

PayPal сформувала консультативну раду з криптографії та блокчейну

PayPal, найбільший у світі платіжний агрегатор, створив команду професіоналів галузі, які будуть виступати як консультанти з криптографії, блокчейну та цифрових валют.

«Щоб підтримати не лише наші поточні та майбутні продукти в цій галузі, але й нашу ширшу місію зі створення більш доступної, ефективної та інклюзивної цифрової фінансової системи, ми створили міждисциплінарну консультативну раду з блокчейну, криптовалюти та цифрових валют», – йдеться у заяві PayPal.

До шести членів входять такі: Пітер Брігер-молодший, генеральний директор Fortress Investment Group; Кріс Браммер, професор Джорджтаунського права; Шафі Голдвассер, директор Симонова інституту теорії обчислювальної техніки Каліфорнійського університету в Берклі; Тімоті Массад, колишній помічник міністра фінансів з питань фінансової стабільності; Неха Нарула, директор Ініціативи цифрової валюти, що входить до MIT Media Lab; та Антуанетта Шоар, професор фінансів Школи менеджменту Слоуна Массачусетського технологічного інституту.

З фінансової чи нормативної точки зору всі шість консультантів мають багаторічний досвід роботи у сфері криптографії та блокчейну. Кажуть, що Брігер порадив засновнику Softbank Group Масаєсі Сону інвестувати мільйони у Bitcoin перед різким зростанням ринку криптовалюти у 2017 році. Голдвассер був одним із групи дослідників Массачусетського технологічного інституту, які розробили нульовий доказ знань як стратегію шифрування задовго до винаходу криптографії.

Під час роботи в MIT Digital Money Initiative Нарула керувала проєктом надання допомоги Федеральному резервному банку Бостона у розробці цифрової валюти, що підходить для використання споживачами. Перш ніж президент Джо Байден офіційно обрав Ростина Бехнама, Браммер, мабуть, був кандидатом у президенти від CFTC. Масад, який був головою CFTC з 2014 по 2017 рік, запропонував після того, як пішов з поста, щоб регуляційні органи дозволили біржовому фонду працювати з Bitcoin.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.