Ripple

Партнери Ripple Flutterwave і Currencycloud уклали співробітництво

Компанії Flutterwave і Currencycloud, обидві складаються в партнерстві з Ripple, уклали співпрацю.

Flutterwave, африканська платіжна компанія, почала співпрацювати з Currencycloud, експертами щодо спрощення бізнесу в мультивалютному світі, щоб прискорити запуск своєї платіжної мережі в Європі та США. Обидві фірми є партнерами Ripple

Співпраця дозволяє Flutterwave розширювати свої послуги для клієнтів, дозволяючи їм отримувати гроші по всьому світу через унікальні віртуальні рахунки. Партнерство з Currencycloud надасть продавцям Flutterwave безперешкодний і швидкий доступ для посилання та отримання грошових переказів в значних масштабах, коли їм зручно.

Крім того, партнерство дозволить продавцям отримувати платежі по каналах, відмінним від дебетових карт, що додатково надасть продавцям по всьому світу більше можливостей.

Девід Хайцманн, віцепрезидент з продажу і генеральний менеджер партнера Ripple Currencycloud в Північній Америці, прокоментував:

Наша мета в Currencycloud – переосмислити рух грошей по всьому світу. Співпраця з Flutterwave – чудовий тому приклад, і ми дуже раді, що можемо підтримати Flutterwave в їх місії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *