Tranglo

Партнер Ripple Tranglo уклав співпрацю з OmiPay

Компанія Tranglo, яка співпрацює з Ripple, об’єдналася з OmiPay для здійснення платежів між Австралією, Китаєм і Південно-Східною Азією.

Tranglo, що отримала інвестиції від криптовалютного гіганта Ripple в кінці березня цього року, в цей час готується запустити транснаціональні платежі та перекази з Австралії до Китаю, В’єтнаму і так далі у співпраці з OmiPay.

В кінці березня цього року Ripple придбала 40% акцій провідної міжнародної платіжної платформи Tranglo. Тепер компанія використовує службу ODL RippleNet для транзакційних платежів на основі XRP. Tranglo тепер співпрацює з австралійською фірмою OmiPay, щоб допомогти їй налаштувати платіжні коридори в Китай і Південно-Східну частину Азії за допомогою рішення Tranglo Connect.

OmiPay доступний у всіх великих містах Австралії, і Tranglo надала йому можливість розширити свою діяльність на континенті та за його межами. Tranglo допоможе OmiPay створити платіжні коридори в Китай, В’єтнам, Філіппіни та Індонезію. Крім того, дві компанії співпрацюють, щоб зробити транскордонні платежі більш доступними в Австралії.

Tranglo та OmiPay хочуть залучити іноземних студентів, які завжди шукають дешеві та зручні способи оплати навчання в австралійських коледжах. Для цього Tranglo буде використовувати різні способи оплати, включаючи електронні гаманці. Що стосується OmiPay, то цей платіжний оператор уже інтегрував такі способи оплати, як Visa, Alipay, WeChat pay і Mastercard.

Раніше було відомо, що Ripple XUMM спрощує процедуру перевірки KYC.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.