TD Bank

Партнер Ripple TD Bank приєднується до мережі доступу до даних Akoya

TD Bank, який співпрацює з Ripple, приєднується до мережі доступу до даних Akoya.

Компанія Akoya оголосила, що TD Bank, США приєднався до мережі доступу до даних Akoya. Банк, який є партнером Ripple, буде використовувати свої початкові інвестиції в Akoya, щоб дозволити фінтех, агрегаторів даних і іншим одержувачам даних запитувати доступ на основі інтерфейсу прикладного програмування (API) до даних клієнтів TD Bank в США через Akoya.

Різван Халфане, директор з цифрових технологій і платежах партнера Ripple TD Bank, зазначив:

TD Bank завжди був прихильником цифрових інновацій, а це означає, що наші клієнти продовжують інвестувати в нові способи управління своїми фінансами в Інтернеті. Наші відносини з Akoya засновані на використанні API, щоб надати нашим клієнтам покращений досвід, а також велику конфіденційність і безпеку при спільному використанні їх даних.

Інтеграція TD Bank з Akoya усуває необхідність для клієнтів TD Bank передавати свою банківську інформацію, зокрема логін і пароль, третім особам, підключеним до Akoya. Ця домовленість дозволяє Akoya забезпечити єдину точку інтеграції для агрегаторів даних і фінансових технологій для безпечного доступу до фінансових даних споживачів з TD Bank.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *