Ripple Ria

Партнер Ripple Ria Money Transfer співпрацює з Mooney

Компанія Ripple Ria Money Transfer, яка співпрацює з Ripple, уклала партнерську угоду з платіжною і банківською фірмою Mooney.

Партнер Ripple Ria Money Transfer уклав угоду з провідної італійської платіжної та банківською фірмою Mooney для розширення своєї мережі в Європі. У пресрелізі було оголошено, що це нова співпраця клієнта RippleNet дозволить йому вийти на італійський ринок за допомогою близько 45 000 POS-терміналів і колосальних 20 мільйонів нових клієнтів, які проводять понад 200 мільйонів грошових переказів щорічно.

Використовуючи послуги партнера Ripple Ria Money Transfer, клієнти Mooney в Італії зможуть безперешкодно відправляти та отримувати євро з-за меж країни. Відповідно до пресрелізу, Ria Money Transfer управляє другою за величиною платіжної мережі та найбільшою мережею банківських депозитів, що дозволяє швидко переводити готівку в пункт призначення, обраний клієнтами.

Компанія інтегрована в REV Payments Cloud від Euronet Worldwide. Це дає їй доступ до набору сучасних Фінтех-продуктів і інструментів для подолання розриву між фізичними перекладами та цифровими транзакціями. Штаб-квартира Ria Money Transfer знаходиться в Буена-парку, Каліфорнія. У нього також є представництва в Мадриді, Лондоні, Куала-Лумпурі, Дакарі та інших містах.

Раніше було відомо, що Ripple співпрацює з найбільшим банком Єгипту.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *