Ripple

Партнер Ripple Axis Bank почав співпрацювати з BharatPe

Банк Axis Bank, партнер Ripple, почав співпрацювати з BharatPe.

BharatPe, індійська фінтех-компанія для продавців, оголосила про стратегічний альянс з партнером Ripple Axis Bank, третім за величиною банком приватного сектора в Індії. В рамках асоціації Axis Bank буде банком-еквайром для POS-бізнесу BharatPe (BharatSwipe) і розширить можливості приймання платежів за кредитними та дебетовими картками для продавців BharatPe за допомогою BharatSwipe.

Ця асоціація допоможе BharatPe підвищити якість обслуговування торговців шляхом використання кращої у своєму класі технологічної платформи, пропонованої Axis Bank. Продавці можуть насолоджуватися швидшою обробкою платежів, безпечнішою і спрощеною платформою, а також безліччю інших функцій.

Партнер Ripple Axis Bank сьогодні є третім за величиною банком-еквайром POS у сфері приймання платежів в Індії. З встановленої базою з більш ніж 6,52 026 POS-терміналів, розташованих по всій Індії в міських, міських, сільських і навіть глибоких містах, таких як Бармер, Ратлам, Корба і так далі. Обслуговуючи як великих, так і дрібних торговців. Володіючи чудовими технологічними можливостями для швидшої та безпечнішої обробки платежів, Axis Bank може обслуговувати всіх партнерів і клієнтів, використовуючи те ж саме для приймання платежів через кілька способів оплати.

Раніше було відомо, що співзасновник Reddit стане доповідачем на Apex XRPL.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.