17 Травня 2023 в 07:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Парламент Великобританії запропонував регулювати криптовалюти як азартні ігри

Британія
Share this page to Telegram

Парламент Великобританії випустив 28-сторінковий звіт, в якому пропонується регулювати криптовалюти, які не забезпечені реальними активами, як азартні ігри.

У дослідженні наголошується, що подібні криптовалюти, у тому числі біткоїн та ефір, потенційно можуть використовуватися для шахрайства та відмивання грошей. Вони, на думку парламентаріїв, мають великий ризик для споживачів та економіки.

«Такі активи не мають внутрішньої вартості, вони вкрай волатильні й не становлять помітних соціальних благ. Торгівля криптовалютами без забезпечення більше нагадує азартні ігри, ніж фінансові послуги, тому ці активи мають регулюватися аналогічно», ― пишуть дослідники.

Зазначимо, що зараз у Великій Британії розробляється повноцінне регулювання криптовалютної галузі. Парламентарі попередили, що якщо закон регулюватиме криптовалюти як фінансові активи, то це може створити у споживачів хибне почуття захищеності.

При цьому, попри негативне ставлення до криптовалют, у звіті наголошується на можливості використання блокчейну у фінансовій галузі країни.

На початку травня до законопроєкту про фінансові послуги та ринки Великобританії було внесено поправку, яка дозволить криптокомпаніям, зареєстрованим у FCA, самостійно схвалювати власну рекламу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар