Cardano

Параметри Cardano (ADA) вказують на можливе падіння на 15%

Існує висока ймовірність того, що Cardano ADA може впасти на додаткові 15%. Це пов’язано з тим, що зараз ADA намагається забезпечити собі надійну підтримку, щоб визначити майбутній фактор руху.

Якщо імпульс низхідного тренду захопить ціну ADA, спільнота Cardano може очікувати зниження до $1,26. Варто згадати, що ADA все ще перебуває під загрозою подальших втрат, оскільки не може відновити важливу підтримку.

24 листопада ціна ADA стрімко злетіла до $1,72, з того часу вона показувала постійне зниження більш ніж на 13%, досягнувши нового локального мінімуму на $1,48. Інструмент Arms Index (TRIN), який вимірює сигнали настроїв ринку, вказує на те, що у наші дні на ринку більше продавців, ніж покупців.

Побічно це може підкріплювати тезу про те, чому Cardano має власний потенціал зниження, крім ведмежого руху ринку. Крім того, багато хто пов’язує нинішню слабкість з тим, що біржа eToro запланувала делистинг ADA через претензії регуляторів.

Однак для Cardano не все втрачено: сьогодні в блокчейні було запущено першу децентралізовану програму. І це великий прорив з огляду на те, що до цього ми чули лише багатообіцяльні оголошення.

Крім того, якщо бики вирішать купувати та активно торгувати ADA, криптовалюта може знайти величезну підтримку для формування нового стрибка цін.

ADA

На момент написання Cardano (ADA) торгувалася на рівні $1,51 з 24-годинним обсягом понад $1,4 млрд (дані CoinGecko).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.