Парагвай

Парагвай слідом за Сальвадором може прийняти стандарт біткоіна

Член парламенту Парагваю, слідом за колегами з Сальвадору, запропонував законопроєкт про визнання біткоіна законним платіжним засобом в країні. Відповідний документ був представлений членом парламенту Карлітоса Рехау (Carlitos Rejala), відомим прихильником біткоіна.

Рехау вважає, що законопроєкт допоможе країні поправити своє становище, заклавши основу для наступних поколінь. Новина виявилася дуже доречною, адже біткоін сильно втратив у ціні в останні тижні на тлі тривожних новин про заборону майнінгу в Китаї. В знак підтримки біткоіна член парламенту Парагваю змінив аватарку у твіттері. Тепер його портрет прикрашають очі-лазери.

біткоін

Південноамериканські країни прихильні до біткоіна, тому що сподіваються отримати перевагу перед іншими країнами, першими запровадивши платежі в головній криптовалюті. У Парагваю є всі шанси привернути до себе майнерів біткоіна, тому що в країні багато дешевої відновлюваної енергії. Чиновники прихильні до криптовалют, але, попри це, побоювання з приводу майнінгу біткоіна і його впливу на навколишнє середовище все ще залишаються.

Процес перетворення біткоіна в законний платіжний засіб теж може виявитися не таким гладким, як хотілося б чиновникам. Сальвадор вже натрапляє на труднощі, але намагається їх подолати. Міжнародний валютний фонд пояснив Сальвадору, що необачний крок щодо прийняття біткоіна може викликати юридичні та фінансові проблеми. Конфлікт з МВФ може позбавити країну кредиту в розмірі $ 1 млрд для підтримки економіки після коронавірусної кризи.

Крім того, Світовий банк також заперечив планам країни – він відхилив прохання Сальвадора про допомогу в переході на використання біткоіна в якості законного платіжного засобу. Причиною відмови було названо шкоду, яку завдає видобуток першої криптовалюти навколишньому середовищу. Ймовірно, Парагвай очікують такі ж складнощі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *