binance новини

Падіння ціни Binance Coin призвело до ліквідації довгих позицій на $ 120 млн

У Binance Coin (BNB) видався бурхливий початок тижня. Після зростання на 23%, монета впала, спровокувавши ліквідацію довгих позицій на суму $ 120 млн.

Binance Coin залишається одним з найефективніших альткойнов у 2021 році. Монета початку рік на позначці $ 37, але 12 квітня вона досягла максимуму на рівні $ 641. Таким чином, за перші кілька місяців року токен подорожчав більш ніж на 1600%.

Однак тепер, з технічної точки зору, BNB зіткнувся з масштабним опором. Менш ніж через годину після досягнення нового максимуму ціна впала до $ 530. В результаті падіння на ринку ліквідовувалися лонги (довгі позиції) на суму $ 120 млн.

На момент написання статті BNB частково відіграла втрати і торгується в області $ 573.

Успіх Binance Coin безпосередньо пов’язаний з популяризацією Binance Smart Chain (BSC). За даними оглядача блоків Bscan, кількість щоденних транзакцій зросла більш ніж на 1 300% з початку року і 8 квітня досягло піку в майже п’ять млн. Раніше стало відомо, що аналітики Messari запідозрили BSC в централізації.
Binance Smart Chain використовується багатьма платформами децентралізованого фінансування (DeFi) і підтримує функціонал смарт-контрактів.

З моменту запуску у вересні 2020 року BSC допомогла Binance відвоювати значну частку ринку Ethereum. Поряд з BSC, децентралізована біржа Binance (DEX), PancakeSwap, допомогла підвищити цінність екосистеми.

Ці нові функції та розробки значною мірою сприяли різкому зростанню вартості BNB. Роком раніше один токен BNB коштував трохи більше $ 14. Його загальна ринкова капіталізація зросла до більш ніж 90 млрд доларів, що робить його третім за величиною після Ethereum.

Якщо врахувати, що ринкова капіталізація Ethereum становить близько $ 250 млрд, BNB потрібно вирости на 36%, щоб потіснити лідера. Якщо це станеться, ETH поступиться друге місце вдруге після того, як Ripple (XRP) на короткий час піднявся в рейтингу вище Ethereum.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *