криптовалюти

Опитування: третина інституціоналів назвали криптовалюти «щурячою отрутою»

Тільки 10% опитаних JPMorgan інституційних інвестиційних компаній торгують криптовалютами. При цьому третина респондентів назвали цифрові активи «щурячою отрутою», повідомляє Reuters.

22 червня на конференції Macro, Quantitative and Derivatives фінансовий холдинг опитав близько 3000 інвесторів з близько 1500 установ. 80% організацій з-поміж тих, хто не вкладав гроші в криптовалюти, заявили, що не збираються робити це в майбутньому.

Відповідаючи на питання про особисті інвестиції в цифрові активи, 40% респондентів вказали, що взаємодіють з цими інструментами.

80% інвесторів очікують, що регулятори запровадять жорсткий контроль над новим класом активів, а 95% з них вважають, що шахрайство у сфері криптовалют «присутнє якоюсь мірою або широко поширене».

У 2018 році голова інвестиційного холдингу Berkshire Hathaway Уоррен Баффетт назвав біткоін «щурячою отрутою у квадраті». З цим твердженням погодилася третина учасників опитування. Ще 16% вважають цифрові активи «тимчасовим захопленням».

Раніше Berkshire Hathaway інвестував $ 500 млн в дружній до криптовалют бразильський необанк Nubank.

Нагадаємо, в червні 2021 року 81% опитаних Bank of America фондових менеджерів назвали ринок біткоіна міхуром. У травні такої думки дотримувалися 75% респондентів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *