Криптовалюта

Опитування: Ті, хто не мають криптовалюту, все більше дізнаються про неї

Нове дослідження показує, що пандемія коронавірусу стала каталізатором зростання прийняття криптовалют і обізнаності про них.

Результати опитування під назвою Digimentality 2021, проведеного Economist Intelligence Unit, говорять про те, що 55% з 3053 респондентів знають про криптовалюту як про найбільш популярний варіант цифрової валюти, навіть не використовуючи їх і не володіючи ними.

Таку думку висловили жителі розвинених і країн, що розвиваються, причому 34% респондентів були стурбовані безпекою, а 29% не знали, де купити криптовалюти.

Дослідники також провели додаткове опитування 200 інституційних інвесторів і керівників корпоративного казначейства, при цьому 76% визнали, що криза в галузі охорони здоров’я привів до попиту на цифрові активи і їх прийняття.

Імовірність переходу для більшості з готівки на цифрові форми оплати в найближчі 12 місяців

Однак, попри зростальне прийняття, керівники відзначають, що невизначеність регулювання викликає велику стурбованість. Більшість топменеджерів з США.

У дослідженні також додається, що більшість організацій використовують цифрові активи для диверсифікації своїх портфелів, оскільки вони все яскравіше проявляють себе як заощадження.

Опитування інституційних інвесторів проводився в лютому, березні та квітні 2021 року що збіглося з періодом, коли тривав бичаче зростання криптовалютного ринку. Власне, воно і було підтримане інституційними покупками.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *