13 Лютого 2022 в 20:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Опитування показало, що у День святого Валентина багато хто хоче отримати подарунок у криптовалюті

криптовалюти
Share this page to Telegram

Нещодавно компанією Self було проведено опитування серед користувачів Мережі, спрямоване на те, щоб дізнатися, які подарунки для своїх других половинок приготували закохані до Дня святого Валентина. Так, за результатами опитування стало відомо, що близько 25% респондентів хочуть у цей світлий день отримати подарунок у вигляді цифрового продукту або віртуального активу.

На тлі детального аналізу результату опитування можна припустити, що завтра, 14 лютого близько 4% загальної кількості подарованих подарунків, припадатимуть на криптовалюту.

У цьому контексті не зайвим буде додати, виходячи з отриманих даних під час проведення цього ж опитування, з’ясувалося, що в середньому, у День святого Валентина людина готова витратити на подарунок для коханої близько $113.

Крім іншого варто відзначити, що, виходячи з соціологічного дослідження, близько 30% користувачів сайтів знайомств особливу увагу звертають на анкети, в яких будь-яким чином згадуються цифрові активи. Аналогічна кількість користувачів у відсотковому співвідношенні висловили готовність піти на перше побачення з людиною, що володіє криптовалютою, переважно біткоїном.

Опитування серед користувачів сайтів знайомств також показало, що близько 20% людей, які шукають відносини в Мережі, віддадуть перевагу тій людині, у якої як фотографія профілю буде встановлено NFT-зображення.

Потрібно підкреслити, що за прогнозами деяких аналітиків, капіталізація криптовалютного ринку напередодні Дня святого Валентина справді може збільшитися, причому майже на $1,2 млн. Проте станеться це, зазначили експерти, лише якщо частину грошей, виділених на покупку подарунків, справді буде витрачено для придбання цифрових продуктів або віртуальних валют.

В рамках цього дослідження, аналітики компанії Self також вирішили порівняти вартість біткоїну, спираючись на всі Дні святого Валентина за останні 12 років. Так, вдалося з’ясувати, що, наприклад, у 2014 році та у 2018 році день усіх закоханих спровокував ведмежий імпульс на ринку цифрових активів, який щоразу тривав майже до кінця лютого. Якщо ж, наприклад, говорити про позиції біткоїну минулого року, то станом на 14 лютого 2021 року провідна криптовалюта змогла досягти нового історичного максимуму. Найгіршим же Днем святого Валентина для ВТС став 2020 рік, одразу після свята, 15 лютого стався обвал ринку.

Який сюрприз готує День святого Валентина для крипто-спільноти цього року, стане відомо лише кілька днів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар