OpenSea

OpenSea зняв з публікації токени DAO Turtles через порушення фінансових правил

Найбільший ринок колекційних токенів OpenSea провів делістинг NFT проєкту DAO Turtles. Причиною такого рішення представники OpenSea назвали порушення правил, пов’язаних з фінансовою діяльністю.

Випуск 10 000 токенів DAO Turtles відбувся 4 жовтня. З того часу обсяг торгів з даними токенами склав понад 570 ETH (тобто, близько $ 2 млн за поточним курсом). Однак раптово ринок припинив торгівлю даними токенами.

Як повідомили розробники DAO Turtles, на думку представників OpenSea проєкт порушив правила сервісу. Йдеться про пункти, що забороняють використовувати майданчик для «здійснення будь-якої фінансової діяльності, що підлягає ліцензуванню, включаючи, але не обмежуючись, випуском, купівлею і продажем товарів, цінних паперів, опціонів, нерухомості або кредитних інструментів». Також ринок забороняє збір коштів за допомогою методів, аналогічних ICO.

При цьому представники OpenSea не уточнили який саме правило було порушено, так само як не повідомила конкретні дії, що порушують політику використання ринку. Як відзначили представники команди DAO Turtles, вони так і не зрозуміли, як порушили правила сервісу, але впевнені, що не скоювали нічого протизаконного.

Раніше з ринком OpenSea був пов’язаний інший скандал. Творець проєкту колекційних токенів Evolved Apes видалив обліковий запис у Твіттері, сайт проєкту і зник з ETH на $ 2.7 млн. При цьому, попри повідомлення про шахрайство, ринок все ще продовжує пропонувати дані токени покупцям.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.