OpenSea

OpenSea дозволила безплатно випускати NFT без обмежень

Торговий майданчик OpenSea скасував обмеження на кількість NFT, які можна випустити за допомогою інструменту Collection Manager.

Платформа з’ясувала, що Collection Manager активно застосовують для створення фейкових колекцій і дозволила користувачам випускати не більше 50 незмінних токенів без комісії. Проте криптоком’юніті розкритикувало це рішення компанії, і організація була змушена скасувати ліміт.

OpenSea розробить додаткові механізми боротьби з плагіатом, які не обмежують права сумлінних авторів. Зважаючи на все, платформа почне блокувати виробників копій зажаданих NFT за порушення прав на інтелектуальну власність. Ця доля вже спіткала проєкти PHAYC і PAYC, які створили аналоги токенів Bored Ape Yacht Club (BAYC).

Цього тижня зловмисники скористалися вразливістю OpenSea і купили кілька NFT за ціною набагато нижчою за ринкову. Наприклад, користувач під ніком jpegdegenlove заплатив $133000 за сім токенів і швидко їх продав за $934 000. Працівники маркетплейсу зв’язалися з потерпілими та пообіцяли відшкодувати їм фінансові збитки у розмірі $1,8 млн.

Попри хакерську атаку, у січні обсяг торгів на OpenSea досяг ATH у розмірі $3,7 млрд. За останні сім днів продаж BAYC зріс на 50% і склав 74471 ETH ($179 млн за поточним курсом). Оборот NFT Mutant Ape Yacht Club збільшився на 48% до 64 617 ETH ($ 155,4 млн). Трійку лідерів за популярністю замикають токени Azuki, власники яких заробили 63 746 ETH ($ 153,3 млн).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.