Etherscan

Оглядач Etherscan почав відстежувати NFT стандарту ERC721

Сьогодні, 1 червня 2021 року оглядач блокчейну Ethereum (ETH) Etherscan оголосив про великий додаток до своєї функціональності.

Популярний аналітичний сервіс для Ethereum-транзакцій (ETH), а точніше його модуль оглядача «Дія транзакції» (Transaction Action), почав відстежувати активності з NFT, в тому числі стандарту ERC-721 і ERC-1155, про що написано в акаунті трекера у Твіттері.

Did you know?

💡 Transaction Action now supports most NFT activity on Ethereum – including both ERC721 and ERC1155! pic.twitter.com/MAOQcIIU9Y

— Etherscan.io (@etherscan) June 1, 2021

Як показано на скриншотах, наданих командою Etherscan, провідник відстежує переклади, події записи й розподілу, тобто весь набір найбільш важливих подій в житті NFT.

Також модуль показує назву торгової площадки, на якій підтверджується угода, а також адреси гаманців учасників транзакції.

Це нововведення значно підвищує прозорість і зручність торгівлі цифровими предметами колекціонування. Крім того, він спрощує процес покупки / продажу для новачків, не залишаючи місця для будь-яких шахрайських дій.

Сегмент невзаємозамінних токенів отримав велику популярність у 2021 році. Багато художників, автори пісень та продюсери токенізували свої роботи за допомогою цього інструменту на блокчейні Ethereum (ETH).

Крім Ethereum (ETH) NFT випускаються на платформах Tron (TRX) і Tezos (XTZ).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *