22 Лютого 2022 в 10:34
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Обвал курсу Bitcoin до $36 000 спровокував ліквідацію замовлень на $400 млн.

Біткоін
Share this page to Telegram

Зниження курсу Bitcoin (BTC) до $36 тис., зафіксоване 21 лютого, спричинило ліквідацію біржових позицій на $400 млн за добу. Найсильніше постраждали трейдери з надмірним кредитним плечем.

Протягом дня курс біткоїну впав спочатку до $38 тис., а потім і до $36 тис. Це стало найнижчою оцінкою з 3 лютого. У результаті було знищено позиції 120 тис. трейдерів на загальну суму $400 млн. Найбільшою разовою ліквідацією стало замовлення на $4 млн, розміщене на криптобіржі OKEx.

Згодом перша криптовалюта відновила частину втрачених позицій, але 22 лютого її курс знову пішов униз. О 11:50 Bitcoin коштував $36 959, що на 5,5% менше, ніж 24 години тому. У той самий час спостерігається значний сплеск купівельної активності. Торговий обсяг за добу виріс на 76%, до $32,57 млрд. На думку аналітиків, це свідчить про закупівлю BTC довгостроковими інвесторами, які вирішили поповнити запаси, користуючись періодом низьких цін.

Попри зниження курсу, біткоїн залишився лідером рейтингу криптовалют із капіталізації. Сукупна вартість всіх випущених Bitcoin становить $702,75 млрд. Це більш ніж удвічі більше, ніж в Ethereum (ETH), що йде слідом, — $302 млрд.

Bitcoin – перша цифрова валюта. Усі наступні криптовалюти стали називати альткоінами (альтернативними монетами). Ставлення до них із боку світових урядів різне. Наприклад, влада Китаю заборонила видобуток і оборот BTC, а також інших криптоактивів, тоді як у Сальвадорі біткоїн визнали офіційним платіжним засобом.

У Росії операції з криптовалютою дозволені, але під забороною використання її для оплати товарів та послуг. Міністерство фінансів Росії та Центробанк РФ сіли за стіл переговорів у спробі знайти компроміс для розробки законопроєкту щодо регулювання цифрових активів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар