9 Серпня 2021 в 18:29
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Обсяг криптофондів знову перевищив $ 50 млрд, попри тривалий відтік коштів

Біткоін
Share this page to Telegram

Продукти на базі цифрових активів продовжують втрачати вкладення інвесторів протягом п’яти тижнів поспіль, однак відтоки вже стали не настільки великими, якими вони були в травні та червні. До такого висновку прийшли аналітики компанії CoinShares, оцінивши обставини на ринку за останній тиждень.

Чистий відтік за цей час склав $ 26 млн, однак завдяки недавньому росту цін обсяг активів під управлінням криптофондів знову перевищив $ 50 млрд. Це найбільша відмітка з середини травня, що відповідає більш загальній динаміці цін криптовалют, таких як біткоін і ефір.

Попри позитивну поведінку ринку, біткоін продовжив втрачати інвесторів – за тиждень з криптофондів вони вивели $ 33 млн.

Ефір теж втратив $ 2,8 млн, але в цілому відтік коштів з нього протягом останніх місяців був істотно менше, ніж у біткоіна. Як наслідок, частка ефіру в загальному обсязі криптофондів знову стрімко зростає і зараз становить 26%. На початку року вона дорівнювала всього 11%.

Всі інші альткоіни зафіксували помірні припливи інвестицій. Так, XRP, Bitcoin Cash і Cardano залучили $ 1,1 млн, $ 1 млн і $ 0,8 млн відповідно, а багатоактівні фонди – ще $ 0,8 млн.

Крім того, в цьому році відбулося збільшення темпів запуску нових криптофондів. Всього з початку року їх з’явилося 37, тоді як попередній рекорд в 30 фондів належить 2018 році. Велика частина нових фондів є активно керованими, проте їх частка на ринку все ще дуже невелика в порівнянні з пасивними інструментами та становить 2,5%.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар