Oasis Foundation

Oasis Foundation запустила фонд розвитку на $160 млн.

Некомерційна організація Oasis Foundation запустила фонд обсягом $160 млн для фінансування розробників децентралізованих додатків (dapps) на базі Oasis Network, включаючи DeFi, NFT та метавсесвіти.

Фонд також вкладатиме гроші в компанії, які займаються токенізацією та управлінням даними, розробляють додатки для забезпечення конфіденційності та створюють проєкти зі сфери колективного володіння інформацією (data DAO). Він підтримуватиме як нові, так і існуючі стартапи.

Структура залучила капітал від AME Cloud Ventures, Dragonfly Capital Partners, Draper Dragon Fund, Electric Capital, FBG, Jump Capital, Kenetic Capital, NGC Ventures, Pantera Capital та інших.

В організації вважають, що архітектура масштабування ParaTime, що використовується в Oasis Network, «ідеально підходить для DeFi». За словами розробників проєкту, їхня мережа має високу пропускну здатність, нижчу в порівнянні з Ethereum вартістю газу, вбудованими функціями конфіденційності та захисту від MEV.

Платформа Oasis Network також забезпечує сумісність з EVM та Solidity, що дозволяє легко створювати dapps та переносити вже існуючі Ethereum-додатки в новий блокчейн.

У жовтні 2021 року фонд розвитку екосистеми започаткувала команда проєкту NEAR Protocol. Його обсяг становив $800 млн.

У тому ж місяці криптовалютна біржа Binance оголосила про запуск структури на $1 млрд для розвитку та підтримки екосистеми Binance Smart Chain (BSC).

Нагадаємо, у листопаді Avalanche Foundation анонсувала фонд на понад $200 млн для прискорення розробки, зростання та підтримки інновацій в екосистемі публічного блокчейну Avalanche.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *