Майнери

Nvidia випустила драйвер для обмеження майнінгу на відеокартах RTX 3060

29 квітня компанія Nvidia анонсувала нову версію драйвера GeForce 466.27 для додаткового обмеження хешрейту відеокарти RTX 3060 на базі процесора Ampere GA106-302. Про це повідомляє інтернет-портал VideoCardz.

З переходом на новий GPU відеокарта отримала ідентифікатор пристрою PCI 2504 і тепер несумісна з випущеними раніше драйверами.

Nvidia

Надалі драйвери з’являться для всієї нової серії відеокарт RTX 30 під назвою Lite Hash Rate, вихід якої запланований на середину травня.

Головною відмінністю цих моделей на базі процесорів GA10X-XX2 буде вбудований обмежувач хешрейту, що зробить пристрої непридатними для видобутку криптовалюти. Виняток становитиме тільки RTX 3090.

Також нова лінійка отримає підтримку функції Resizable BAR для потреб геймерів.

Компанія розраховує, що створені їй обмеження в серії RTX 30 стимулюють майнерів купувати спеціалізовані пристрої Nvidia CMP HX.

Нагадаємо, в лютому компанія Nvidia вирішила вдвічі скоротити хешрейт десктопної відеокарти GeForce RTX 3060. Вона пояснила це бажанням орієнтувати модель на потреби геймерів і стверджувала, що обійти захист неможливо.

Пізніше китайські майнери заявили, що за допомогою неназваного алгоритму нібито зламали захист і розігнали пристрій до 50 MH / s. Інформація не знайшла офіційного підтвердження.

Потім обмеження продуктивності RTX 3060 вдалося обійти за допомогою експериментального драйвера Nvidia GeForce 466.11. На той момент «зламати» вдалося тільки одну відеокарту даної моделі. Компанія підтвердила наявність багу і видалила ПЗ зі свого сайту.

В кінці березня ентузіаст з Південної Кореї зібрав ферму з семи RTX 3060, обійшовши обмеження хешрейту для майнінгу Ethereum. Сумарний показник ферми склав 337 MH / s. Майнер не уточнив, як йому вдалося обійти захист GPU.

У квітні стало відомо про плани Nvidia замінити процесор відеокарти GeForce RTX 3060.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *