26 Жовтня 2021 в 20:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Nuvei розширить варіанти купівлі криптовалют для клієнтів Bitfinex

Nuvei
Share this page to Telegram

Платформа для торгівлі цифровими токенами Bitfinex розпочинає спільну роботу з провідним провайдером фіатно-криптовалютних шлюзів Nuvei. Насправді партнерство було укладено з дочірньою компанією Nuvei Simplex. Завдяки цій угоді користувачі можуть розгорнути свої послуги на основі криптовалют.

Після того, як клієнти Bitfinex пройдуть проміжну перевірку, вони матимуть доступ до нових варіантів фінансування Simplex. Крім того, користувачі зможуть купувати різні цифрові токени безпосередньо за допомогою кредитних та дебетових карток.

Спочатку будуть доступні такі криптовалюти, як біткоін (BTC), Ethereum (ETH), Tether Gold (XAUT) та Tether (USDT). Надалі список поповниться новими токенами, а передова система захисту від шахрайства Simplex підтримуватиме всі транзакції.

Технічний директор Bitfinex Паоло Ардоїно зауважив, що їхня місія завжди полягала в підвищенні доступності цифрових активів та забезпеченні оптимального торгового досвіду для зростальної клієнтської бази платформи.

Враховуючи той факт, що Nuvei виступає важливим партнером у галузі платіжних технологій для багатьох успішних брендів, потенціал співпраці з Bitfinex дуже перспективний.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар