12 Червня 2023 в 08:10
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Новини та прогноз Біткоїна на сьогодні 12 червня 2023 року

біткоін
Share this page to Telegram

За останню добу ціна Біткоїна торгувалася на максимальному рівні 26 206 доларів. Протягом минулого тижня вартість Біткоїна знизилася майже на 8%. Падіння курсу криптовалюти було спричинене кількома подіями.

Біткоїн

Проти біржі Binance було подано позов від SEC. Обвал ринку стався дуже швидко. Але потім ціна Біткоїна змогла відновитися, попри те, що було подано позов і проти біржі Coinbase.

Інвестори проігнорували новини про судовий позов, оскільки раніше подібні звинувачення висувалися на адресу інших бірж, які успішно функціонують. Однак, негативний фон новин чинив тиск на ринок, і ціна Біткоїна впала нижче відмітки 26 000 доларів.

Яка загальна ситуація на ринках і як вона впливає на ціну Біткоїна

На ринку найбільше постраждали токени, які SEC визнала цінними паперами (понад 60). Інвестори уважно вивчали документи позовів, подані регулятором проти бірж.

На цей час ринок очікує, якими будуть подальші дії регулятора стосовно вищезгаданих платформ. Можуть бути ініційовані позови проти інших майданчиків.

Те, що відбувається на крипторинці, ще підтвердило факт, що він не повністю регулюється законодавством. Це викликає юридичні проблеми у платформ і компаній, які пов’язані з цифровими активами.

Висловлюються різні думки, чому саме зараз регулятор почав атакувати великі біржі США. Можна поки що констатувати одне – в уряду США свої інтереси та стратегії щодо криптовалютної індустрії. Рішення, які він приймає, залежать від багатьох факторів, таких як соціально-економічні, політичні та геополітичні умови, і не завжди можна однозначно визначити, які мотиви стоять за ними. Невизначеність викликає нервозність на ринку, що позначається і на ціні Біткоїна та інших активів.

Якою буде ціна Біткоїна у короткостроковій перспективі

Прогноз Біткоїна консервативний. Поки не припиниться нервозність інвесторів, курс Біткоїна перебуватиме під тиском. Протягом тижня може спостерігатись підвищена волатильність. Поки що на ринку домінують ведмеді, а значить ціна Біткоїна, швидше за все, залишиться в межах 25 000 – 26 500 доларів протягом найближчих кількох днів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар