9 Травня 2023 в 06:39
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Новини та прогноз Біткоїна на сьогодні 09 травня 2023 року

Що таке біткоін?
Share this page to Telegram

Вчора дані Cointelegraph Markets Pro і TradingView показали, що Біткоїн опустився нижче за рівень 28 000 доларів. Ціна Біткоїна значною мірою знизилася через те, що комісія за транзакції досягла найвищого рівня за всю історію, а мемпул був заповнений майже на 98%.

Також біржа Binance неодноразово припиняла висновок Біткоїнів. Binance створила затримку виведення коштів, що погіршило і так настрої на ринку. Денні мінімуми становили 27 250 доларів, що відповідало падінню на 7,4% порівняно з локальними максимумами, що спостерігалися у вихідні дні.

Біткоїн

Фундаментальне тло на ринку та його вплив на ціну Біткоїна

На цей час фундаментальне тло для Біткоїна складається позитивно. Однак позитивні чинники для нього на ринку практично відіграні та відпрацьовані.

Бичачий тренд залишається в силі, але йому потрібні нові фактори та дані, щоб повернути позиції до 30 000 доларів. Можливо, новий виток підвищення ціни Біткоїна стане можливим після того, як від ФРС почнуть надходити сигнали, що почнеться пом’якшення монетарної політики.

А для цього необхідно, щоб інфляція продовжувала знижуватись хоча б 2 місяці. Поки що криптовалюта торгується в бічному каналі. Якщо відбудеться відскок від рівня 27 900, тоді Біткоїн може почати тестувати позначку 28 400 і далі вже 29 000 доларів.

Згідно з результатами технічного аналізу Біткоїн із самого початку квітня показував ведмежу динаміку. За підсумками тижня 17-24 квітня він сформував свічку ведмежого поглинання, а потім два тижні поспіль ціна Біткоїна показувала відскоки (червоні значки).

Новини та прогноз: якою буде ціна криптовалюти: прогноз Біткоїна

Біткоїн

Як було зазначено раніше, на ринку поки що відсутні фактори, які допомогли Біткоїну знову сформувати локальний бичачий тренд. Можливо, вони з’являться найближчим часом.

Поки ж прогноз Біткоїна наступний – ціна перебуватиме в межах 27 700 – 28 900 доларів у короткостроковій перспективі. Можливо, у такому коридорі ціни актив перебуватиме до кінця поточного тижня.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар