15 Січня 2023 в 21:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Новини біржі Huobi за другий тиждень січня 2023 року

Huobi
Share this page to Telegram

Криптовалютний журналіст та оглядач Колін Ву розповів у своєму щотижневому звіті про головні новини торгової платформи Huobi за останній тиждень, станом на 15 січня 2023 року. Останнім часом біржа опинилася під шквалом критики, а багато користувачів припускали, що на компанію чекає банкрутство.

За словами Ву, основними новинами за тиждень стало те, що Huobi провела лістинг торгових пар MASK/USDD, ATOM/USDD, AVAX/USDD, LINK/USDD. Комісія на спотову торгівлю для вищезгаданих пар скасована з 9 січня до 30 червня 2023 року.

Крім того, стало відомо про делістінг таких віртуальних активів, як ABT, ATP та ще 33 інших токенів. Ці цифрові валюти будуть виключені зі списку об 11:00 за київським часом 16 січня 2023 року. Послуга виведення грошей залишиться доступною для користувачів.

Крім того, підрозділ Huobi Korea розпочав підготовку до придбання акцій Huobi Global link. Більша частина чинних цінних паперів першою з них належить засновнику Huobi Global Лін Лі. Ву також нагадав: компанія Tether Ltd. скоординувала свої дії з біржею Huobi, щоб виконати обмін, переконвертувавши токени USDT з мережі Ethereum (ERC-20) у TRON (TRC-20) на суму $400 млн.

Минулого тижня Huobi спалила 653 тис. токенів Huobi Token (HT) на суму $4,17 млн. Чистий виторг торгового майданчика в четвертому кварталі минулого року склав лише $20,87 млн, а оборот спотових і криптовалютних деривативів на Huobi досяг $124,7 млрд.

Зрештою, підприємець Джастін Сан, який став одним з управлінцем Huobi наприкінці 2022 року, запевнив: він готовий витратити до $1 млрд на купівлю активів, що належать Digital Currency Group (DCG). Підприємець також заявив, що і раніше збирався надати серйозну суму коштів для допомоги майданчику FTX, але угода не відбулася з ряду незалежних від нього факторів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар